bahis

Gorabet Üyelik Oluştur

Gorabet ile çalışmak, para kazanmak, para kazanma şansını elde etmek, oldukça eğlenceli, oldukça heyecanlı, oldukça kaliteli vakit geçirmek istiyor iseniz, gorabet üyelik oluştur işlemini gerçekleştirmelisiniz. Elbette bu işleme başlamadan önce, belirli şartlara sahip olduğunuzu görmeli, buna göre üyelik başvuru formunu doldurup, site yönetimine göndermelisiniz.

Gorabet Üyelik Oluştur İçin Şartlar

Hesap açma girişiminde bulunmadan önce, üyelik başvuru formunu doldurmaya başlamadan önce, gorabet üyelik oluştur için şartlar konusunda bilgi sahibi olmalısınız. Mutlaka 18 yaşında olmanız ya da 18 yaşın üzerinde bulunmanız gerekecektir. İkametgah adresinizden ve aynı zamanda ip adresinizden, daha önce siz dahil, herhangi bir şahıs tarafından hesap açılmamış olması gerekecektir. Gorabet müşteri hizmetleri tarafından üyelik iptal işlemi yapılmamış olmak zorundadır. Aynı aile fertleri, aynı soy isme sahip aile fertleri üzerinden, daha önce bir şahıs tarafından hesap açılma işlemi yapılmamış olmak zorundadır. Bu şartları sağlıyor iseniz, hemen üyelik oluştur işlemine başlayabilirsiniz.

Gorabet Üyelik Oluştur İçin Para Ödenecek mi?

Hizmetlerin verilmesi ile birlikte, üyelik oluşturulması konusunda da para anlayışı gündemde yoktur. Gorabet üyelik oluştur için para ödenecek mi? Hayır üyelik başvuru formunu açacak, dolduracak, gönderecek, aktivasyon linki alacak, ilk defa gorabet giriş işlemini yapacak ve siteyi kullanacaksınız. Bu işlemlerin hiçbirisinde, müşteri hizmetleri sizlerden para talep etmeyecektir. Üye olmak ücretsizdir.

Gorabet Üyelik Oluştur İçin İstenen Bilgiler

Hangi bilgileri paylaşacaksınız? Hangi bilgileri vermeniz gerekiyor? Gorabet üyelik oluştur için istenen bilgiler nelerdir? Kişisel bilgiler bölümünde, üyelik başvuru formuna yazmanız gereken bilgiler vardır. Bunlar isminiz ve orta isminiz ve soy isminiz olacaktır. Doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, adresiniz, cep telefon numaranız ve elektronik posta adresiniz de sizden istenen bilgiler arasında bulunmaktadır. İstenen bu bilgileri üyelik başvuru formunu yazmadan, başvuru formu tamamlanmış sayılmayacak, site yönetimine gönderilmeyecektir. Gerçek bilgileri vermeniz gerekmektedir. Gerçek Kişisel bilgiler ile hesap açmanız gerekecektir. İlerleyen aşamalarda, ihtiyaç duyulması halinde, gorabet müşteri hizmetleri sizler ile irtibata geçip, hesap doğrulama işlemi yapabilir. Bu yüzden dikkatli davranmalı, gerçek hesap açma anlayışına özen göstermelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir