Piabet Giriş Adresi Değişirse Bana SMS Gelir mi

Piabet sitesinde yer alan iletişim seçeneklerine baktığınızda, tek taraflı olarak kullanılan yani sadece site yönetimi tarafından kullanılan seçeneklerden bir tanesinin, SMS uygulaması olduğunu göreceksiniz. Bu uygulama bildirim gönderilmesi, cep telefonlarına, kayıtlı cep telefonlarına kısa mesaj gönderilmesi anlamına gelmektedir. Gönderilen bildirimlerin içerisinde, adres değişikliğine yönelik ifadelerde yer almaktadır. Hesap açmış iseniz, piabet giriş adresi değişirse bana SMS gelir mi? Sorusunun karşılığında, diğer kullanıcılar gibi size de bildirimlerin kesintisiz bir şekilde yapılacağı yönünde bir cevap ile karşılaşırsınız.

Piabet Giriş Adresi Değişti Bana SMS Gelmedi

Eğer adres değişikliği meydana gelmiş, yeni giriş adresi üzerinden hizmetler verilmeye başlanmış ise, hesap açmış bütün şahıslara kısa mesaj bildirimi yapılacaktır. Siz piabet giriş adresi değişti bana SMS gelmedi diyor iseniz, iki farklı sonuç ortaya çıkacaktır. İlk sonuç sizin tarafınızdan müşteri hizmetleri ile görüşülüp, SMS iptal işleminin yapılmasıdır. Bu yönde bir başvuru yapıp, olumlu sonuç almanız durumunda, elbette giriş adresi gelmez. Diğer sonuç ise  yaşanması muhtemel bir teknik problemdir. Teknik bir aksaklık ortaya çıkmıştır. Kısa mesaj gelmemiştir. Bu gibi bir durum ile karşılaşmanız halinde, müşteri hizmetleri ile görüşüp, sıkıntıyı ortadan kaldırabilirsiniz.

Piabet Giriş Adresi Değişirse SMS Kimlere Gelir?

Adres değişikliğinin yapılmasında kullanılan sistemlerden, duyuru sistemlerinden bir tanesi, SMS uygulamasıdır. Peki site kapatılıp, yeni giriş adresi belirlendiğinde, piabet giriş adresi değişirse SMS kimlere gelir? Bu uygulama yalnızca piabet üyelik işlemini gerçekleştiren şahıslara yönelik bir uygulamadır. Piabet ziyaretçileri için gündeme gelecek bir uygulama değildir. Elbette hesap açan şahıslarında, piabet SMS iptal işlemini yapmamış olması gerekecektir.

Piabet Giriş Adresi SMS Bildirimi İptal Edilir mi?

Yukarıda piabet giriş adresi değişirse bana SMS gelir mi? Sorusunun karşılığı verilmiştir. Siz bu uygulamadan rahatsız oluyor iseniz, giriş adresi dahil herhangi bir duyurunun cep telefonuna kısa mesaj ile yapılmasını istemiyor iseniz, piabet giriş adresi SMS bildirimi iptal edilir mi? Sorusunun karşılığını arıyor iseniz, yapabileceğiniz basit bir işlem bulunmaktadır. İptal işlemi, canlı destek hattı üzerinden yapılmaktadır. Piabet yeni giriş adresi ile piabet giriş işlemini yapıp, canlı destek hattını açacaksınız ve müşteri hizmetleri temsilcisine sadece SMS iptal etmek istediğinizi belirteceksiniz. Sistemden telefon numarası silinecek, otomatik mesaj sistemi içerisinde telefon numaranız yer almayacak, giriş adresi ve diğer tüm duyurular kapatılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir